O SPOLOČNOSTI

O SPOLOČNOSTI

História a cieľ spoločnosti

Prášková lakovňa KOLAK s.r.o. sa od roku 2009 úzko špecializuje na povrchovú úpravu a pred-úpravu kovov. Firma začínala s dvoma pracovníkmi v provizórnych priestoroch. Počas prvých piatich rokov sa firma presťahovala do modernej výrobnej haly, rozrástla sa a v súčasnosti zamestnáva šesť výrobných pracovníkov pracujúcich v dvoch zmenách. Firma neustále investuje do rozvoja a v roku 2014 investovala do rozšírenia a modernizácie technológii. Služby lakovania firmy KOLAK využívajú stály aj sporadický zákazníci a ich výrobky sú umiestňované na domácom trhu ale taktiež sú vyvážané do EU, Kanady, USA či Brazílie.

Prvoradým cieľom spoločnosti je v maximálnej miere spĺňať požiadavky zákazníkov, najmä rýchlosťou dodávky požadovaných výrobkov, kvalitou povrchu, ktorú zvyšuje i chemická a mechanická pred-úprava kovových materiálov, ale i technickou podporou. Vysoká pružnosť, flexibilita a rýchlosť výroby umožňuje promptne reagovať na každú požiadavku odberateľa.

 

Prezentačné video

Zmenou webovej stránky sme uskutočnili iba jeden z množstva ďalších krokov, ktorými vylepšujeme naše služby. Ďalším krokom je prezentačné video spoločnosti, ktorým Vám chceme priblížiť ako to v našej spoločnosti vyzerá – akým spôsobom dostávajú Vaše výrobky novú farbu.